Kargo ve Sevkiyat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

2 iş günü içerisinde hazırlanmaktadır. Ürün miktarına göre siparişlerin hazırlanma süresi artabilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verdiğiniz siparişler ise Salı günü kargoya verilmektedir.

Hazırlanan ürünler eldivenle düzgün bir şekilde paketlenmekte; kırılmaması ve zarar görmemesi için tüm önlemler alınarak kargoya teslim edilmektedir. Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Ürünlerde kırılma, ezilme gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek www.siptisak.com ‘a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Kullanılmayacak durumda olan ürün miktarına denk gelen ücret iadesi müşteriye gönderilecektir. Ürün tasarımını beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli alışverişler dileriz.